Kontakt BergenUP

01.02.2018

Har du spørsmål eller tips til ressursgruppen, kontakt gjerne ett av medlemmene: 


Helene Kubon Skulstad – ressursgruppeleder
Partner, PwC
Kontakt: helene.kubon@pwc.com

Nina Willumsen Grieg
Leder forretningsutvikling i Grieg Seafood ASA
Kontakt: nina.grieg@griegseafood.com


Vidar Johan Steinnes
Senior bedriftsrådgiver i Sparebank 1 SR-Bank
Kontakt: vidar.steinnes@sr-bank.no


Tina Jeanett Martinsen
Konsulent i AlfGundersen
Kontakt: tina@alfgundersen.no

 
Ruth Rørvik
Rådgiver næringsseksjonen i Bergen kommune
Kontakt: Ruth.Rorvik@bergen.kommune.no


Lorentz Sveen Tvedt
Advokatfullmektig hos Advokatfirmaet Harris
Kontakt: lst@harris.no


Kristina Lysen
Kraftanalytiker hos BKK ASA
Kontakt: kristina.lysen@bkk.no

Fredrik Engen
Gründer og drifsleder i Matvareexpressen Bergen AS
Kontakt: fredrik.engen@mve.no

 


BergenUps hovedsamarbeidspartner: