BergenUP

16.05.2017


Bergen Næringsråd tilbyr en møteplass for unge i næringslivet igjennom BergenUP.  Nettverket er tverrfaglig og skal styrke de unges stemme i utviklingen av Bergens næringsliv og dets rammebetingelser. 

Basert på mottoet «Pay-it-forward» skaper BergenUP en møteplass for nye forretningsmuligheter, kompetansedeling og motivasjon. BergenUP skal styrke de unges stemme, synliggjøre unge ledere, og jobbe for å få flere unge inn i profesjonelle verv. Som en ressursgruppe i Bergen Næringsråd vil medlemmene bli en viktig bidragsyter til hvordan unge i Bergen ønsker at byens næringsliv skal utvikle seg.

Hvilket av FNs 17 bærekraftsmål er viktigst for ressursgruppe BergenUP?

BLI MEDLEM I BERGENUP!


Følg oss på Facebook | LinkedIn | Instagram

 

Kommende arrangementer i BergenUP:

<<  >>

<<  >>

Om medlemskap i BergenUP:


Medlemskap i BergenUP gir deg tilgang på:

  • Faglige og sosial arrangementer

  • Møter og debatter med næringslivsledere

  • Gratis deltakelse på Bergen Næringsråds frokostmøter

  • Rabatter på Bergen Næringsråds konferanser


Et medlemskap i BergenUP forutsetter at du er under 40 år. 
Dersom du har et personlig medlemskap i Bergen Næringsråd og er under 40 år, er du automatisk også medlem i BergenUP.

Du kan også være medlem kun i UP om du ønsker. Dette gir kun tilgang til dette nettverkets arrangement: 
Medlemskap kun i UP dersom arbeidsgiver er bedriftsmedlem: kr 700,-
Medlemskap kun i UP dersom arbeidsgiver ikke er bedriftsmedlem: kr 1 300,-


MELD DEG INN HER!


Hovedsamarbeidspartner for BergenUP:



 

 

 

Ressursgruppemedlemmer

 

Helene Kubon Skulstad – ressursgruppeleder
Partner, PwC
Kontakt: helene.kubon@pwc.com

Nina Willumsen Grieg
Leder forretningsutvikling i Grieg Seafood ASA
Kontakt: nina.grieg@griegseafood.com

Vidar Johan Steinnes 
Senior bedriftsrådgiver i Sparebank 1 SR-Bank
Kontakt: vidar.steinnes@sr-bank.no

Tina Jeanett Martinsen 
Konsulent i AlfGundersen
Kontakt: tina@alfgundersen.no

Ruth Rørvik
Rådgiver næringsseksjonen i Bergen kommune
Kontakt: Ruth.Rorvik@bergen.kommune.no

Lorentz Sveen Tvedt
Advokatfullmektig hos Advokatfirmaet Harris
Kontakt: lst@harris.no

Kristina Lysen
Kraftanalytiker hos BKK ASA
Kontakt: kristina.lysen@bkk.no

Fredrik Engen
Gründer og drifsleder i Matvareexpressen Bergen AS
Kontakt: fredrik.engen@mve.no

Hans Fredrik Hag

 

Helene  Kubon Skulstad
Helene Kubon Skulstad
Ressursgruppeleder

Johannes  Magnus
Johannes Magnus
Næringspolitisk rådgiver

chat_bubble_outline + 47 902 67 083